Pagalbos linijoje „Nelik vienas“ dirba tiek specialistai, tiek ir savanoriai-konsultantai, kurie neabejingi kito žmogaus sunkumams, problemoms ir emociniam skausmui. Savanorystė suteikia mums naujų galimybių, padeda pažinti save ir kitus, įgyti naujų įgūdžių ir stiprina mūsų pamatines vertybes: rūpestingumą, pagalbą kitam žmogui, empatiją, nuoširdumą.

Mūsų komandos savanoriai dažnai yra patys išgyvenę ir praėję emocinės krizės, problemų šeimoje, darbe kryžkeles, todėl gali išklausyti ir padėti, remdamiesi ir savo asmenine patirtimi.

Norint tapti pagalbos linijos vyrams savanoriu nebūtina turėti specialų išsilavinimą ar darbo patirtį. Daug svarbiau yra motyvacija, požiūris į pačią savanorystę ir, žinoma, žmogiškosios vertybės.

Prieš tampant mūsų savanorių komandos nariu ir teikiant emocinę paramą telefonu ar elektroninių laiškų pagalba, reikės praeiti 100 val. mokymus, kurie trunka 14 savaičių (2 kartus savaitėje po 3 valandas). Po mokymų tampama lygiaverčiu komandos nariu, kuris per savaitę skiria 3 -6 val. šiai savanoriškai veiklai.